Spokey Spokey AURIS Běžecký pás ovládaný gesty + DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 1 200,- Kč + DOPRAVA ZDARMA !!!

Akce

První e-běžecký pás v České republice! Běžecký pás je bezkonkurenční fitness stroj, který vám nejen umožní tvarovat postavu, ale také zlepšit kondici a posílit srdce. Elektrický běžecký pás je nejlepší osobní trenér, jakého… Více informací

 není skladem 
22 629
18 702 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Spokey
Kód výrobku:
K926181
EAN:
5902693261810
Záruka:
2 roky

 První e-běžecký pás v České republice!Běžecký pás je bezkonkurenční fitness stroj, který vám nejen umožní tvarovat postavu, ale také zlepšit kondici a posílit srdce. Elektrický běžecký pás je nejlepší osobní trenér, jakého můžete mít. Zvláště pokud bude vašim běžeckým pásem Spokey AURIS. První elektronický běžecký pás na českém trhu je nejlepším dárkem, který můžete dát svému zdraví! Zaprvé - jedinečný design. Díky modernímu, zjednodušenému designu a klasickým barvám se běžecký pás snadno přizpůsobí každému interiéru.Za druhé - jeho funkčnost začíná na samém začátku. Díky možnosti složení a vestavěným transportním kolečkům můžete snadno umístit AURIS na požadované místo. Elektrický běžecký pás Spokey AURIS to je kvalita a technologie, které dosud na českém trhu nebyly. Co to znamená pro vás, jako pro uživatele? Řadu funkcí, které v jiném takovém zařízení nenajdete!Inovace, které si zamilujeteK běžeckému pásu dodáváme SMARDBAND - CHYTRÝ NÁRAMEK, který bude vaším osobním asistentem při personalizaci tréninku. Stačí si pouze nainstalovat aplikaci GFit a poté spárovat smartband s mobilním zařízením. Aplikace je k dispozici pro Android 4.4 a vyšší nebo iOS 8.0 nebo vyšší.Může být váš trénink snazší a ještě atraktivnější? Rozhodně! Důvody? Zaprvé - ovládání gesty. Stačí pohnout rukou směrem dovnitř nebo ven a běžecký pás podle vašeho pohybu zrychlí nebo zpomalí. To však není vše! První e-běžecký pás umožní přizpůsobit rychlost vaší srdeční frekvenci. A nejlepší na tom je, že to udělá zcela sám! To vše díky senzoru pulsu, který není standardně zabudován do madel běžeckého pásu, ale do smartbandu.Nechcete trénovat sami? Potřebujete adrenalin? Vše, co musíte udělat, je použít aplikaci GFit na tabletu nebo telefonu během tréninku a budete moci trénovat s ostatními uživateli a neustále soutěžit! Aplikace má také možnost volby tréninkových plánů a možnost sledovat průběh tréninku.Na e-běžeckém páse Auris si také užijete rychlý trénink, jelikož jeho maximální rychlost je 16 km/h. Můžete si také nastavit 15 různých úhlů sklonu běžeckého pásu.Nejlepší trénink #veSpokeyStylu!  

Parametry:

motor: max 3,0 HP

maximální rychlost: 16 km/h

regulace sklonu - Auto, 0-15 stupňů

displej: LED

rozměr: 187 x 87 x 118 cm

rozměr běžící plochy: 136 x 48 cm

rozměry po složení: 110 x 87 x 155 cm

rozměr balení: 190 x 93 x 35 cm

tloušťka pásu: 1,8 mm

možnost složení pásu

vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci

bezpečnostní klíč

držák na telefon / tablet

typ odpružení: pryžové odpružení

maximální hmotnost uživatele: 130 kg

v balení: Smartband - chytrý náramek

HRC, Bluetooth, Gfit aplikace

váha netto: 80 kg

váha brutto: 90 kg

záruka: 5 let na rám a 2 roky na mechanické komponenty

certifikáty: CE, RohsSMARTBAND - CHYTRÝ NÁRAMEK

zobrazuje čas, kroky a měří puls

vyžaduje Android 4.4 nebo iOS 8.0 nebo vyšší

stupeň ochrany proti vniknutí vody IPX7 (ponoření do 1 m vody po dobu 30 min)

baterie Li 90mAh

materiál pásku: TPE

diplej: 0,91''

nabíjení: 2 hodiny

pohotovostní doba: 2 týdny

Uživatelská recenze produktu Spokey Spokey AURIS Běžecký pás ovládaný gesty + DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 1 200,- Kč + DOPRAVA ZDARMA !!!

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů