EASY Lepící tyčink tuhá 21G (jen celé balení) 24ks/bal

EASY Lepící tyčink tuhá 21G  (jen celé balení) 24ks/bal

Klasické lepidlo v tyčince se dokonale osvědčí během výuky ve škole, ale i v práci nebo doma. Vždy čisté ruce Nezávisle na tom, jestli máte duši umělce-konstruktéra, nebo prakticky řešíte každodenní povinnosti – občas každý… Více informací

 Skladem 
339
280 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
EASY
Kód výrobku:
S88042
EAN:
5907640880434
Záruka:
2 roky

Klasické lepidlo v tyčince se dokonale osvědčí během výuky ve škole, ale i v práci nebo doma.

Vždy čisté ruce
Nezávisle na tom, jestli máte duši umělce-konstruktéra, nebo prakticky řešíte každodenní povinnosti – občas každý musí něco slepit. Při použití lepicí tyčinky minimalizujete riziko znečištění rukou.
Lepidlo v tyčince je uschováno v pohodlném korpusu z umělé hmoty. Díky jeho velikosti a tvaru je práce s lepidlem velmi snadná, ale také velmi precizní. Lepidlo dokonale spojuje papír, fotografie, kousky textilií.
Po zaschnutí nezanechává stopy lepení. Pro vysunutí lepidla z korpusu stačí otočit kolečkem v dolní části obalu. Po použití lze tyčinku stejným způsobem zasunout zpět. Proti vysychání chrání lepidlo precizní víčko.

Bezpečnost
Bezpečnost uživatelů je pro nás prioritou, proto klademe velký důraz na to, aby námi dodávané výrobky byly bezpečné. Lepidlo neobsahuje toxické sloučeniny, proto jej mohou bez problému používat každý den i děti.

Záruka kvality Easy
Víme, jak důležitý je dlouhodobý efekt, proto na naše výrobky klademe vysoké požadavky a vynakládáme veškeré úsilí, aby byly k jejich výrobě použity materiály nejvyšší kvality.

Parametry
materiál: PVP
barva: bílá
konzistence: pevná
objem: 21 g


Informace pro velkoodběratele:
24 ks v balení
prodej jen po celém balení
originální kartón 9x 24 ks
EAN samostatného výrobku: 5907640880427

Uživatelská recenze produktu EASY Lepící tyčink tuhá 21G (jen celé balení) 24ks/bal

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů